MAGICZNY ŚNIEG
(PIĄTEK, 8.01)

magiczny snieg

W styczniu królować będzie w naszym przedszkolu temat zimy, mrozu i śniegu.  Jeśli tylko pogoda dopisze, zaprosimy nasze przedszkolaki do udziału w specjalnym plenerze malarskim- w malowaniu na śniegu. Jesteśmy przekonani, że podczas wspólnej zabawy powstaną piękne tęczowe obrazki.

ARKTYCZNE ZWIERZĘTA
(PONIEDZIAŁEK, 11.01)

arktyczne zwierzeta

Specjalnie dla naszych dzieci przygotowaliśmy  prezentacje multimedialną na temat zwierząt Arktyki. Głównymi bohaterami prezentacji  będą renifery, lisy i niedźwiedzie polarne, zające bielaki  oraz woły piżmowe.

LEKCJA W TEATRZE
(ŚRODA,  13.01)

lekcja w teatrze

Zapraszamy dzieci do Zdrojowego teatru animacji „PROJEKT WYOBRAŹNIA, CZYLI O ANIMACJI W TEATRZE ”. Jest to spektakl z cyklu edukacyjnego „Teatr od Kuchni” w ramach którego powstają spektakle dla dzieci zdradzające tajniki teatru.  Eksperci od Wyobraźni albo jej braku, przeprowadzą eksperyment od którego zależą tylko losy świata i teatru - więc bez obaw. W przestrzeni, która przypomina pokój dziecięcy, ożyją bohaterowie stworzeni z przedmiotów codziennego użytku. Wyruszą w niebezpieczną podróż, której przebieg zależy od stężenia fantazji i pomysłowości w unoszącym się powietrzu. Wszystko to może się zdarzyć, dzięki butom dzieci, w których zawarta jest cała potęga wyobraźni, a jej moc będzie niezbędna do poznania tajników animacji w teatrze. Jeśli eksperyment zakończy się sukcesem, jeszcze nie wszystko stracone!

KONCERT FILHARMONII DOLNOŚLASKIEJ
(PONIEDZIAŁEK, 18.01, GODZ. 9.50)

koncert filharmonii

„Moi kochani, dawno temu, w Hiszpanii był sobie młody byczek imieniem FERNANDO. Inne młode byki skakały po łące, bodły się rogami, brykały całą bandą, ale nie Fernando. Fernando lubił wąchać kwiatki: stokrotki i bławatki.” Razem z sympatycznym byczkiem przeniesiemy się do słonecznej Hiszpanii, gdzie króluje taniec, zabawa i gorąca muzyka. Z przyjemnością zapraszamy dzieci do wysłuchania koncertu.

(ŚRODA, 20.01. 2015)

bal karnawalowy

Przedszkolnych rycerzy, księżniczki, piratów, wróżki, motylki oraz przeróżne zwierzątka zapraszamy do udziału w licznych zabawach i konkursach tanecznych, pokazie strojów karnawałowych. Drodzy Rodzice, bardzo prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci.

„ZŁOTA RYBKA” DLA BABCI I DZIADKA
(ŚRODA, 20.01, CZWARTEK, 21.01)

zlota rybka

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz ze swoimi dziadkami i babciami na krótki występ wokalny w wykonaniu dzieci, wspólne obejrzenie  przedstawienia
„O rybaku i złotej rybce” oraz słodki poczęstunek.

LODOWE GÓRY
(PONIEDZIAŁEK, 25.01- PIĄTEK, 29.01)

logowe gory

Podczas specjalnie przygotowanych zajęć edukacyjnych przedszkolaczki dowiedzą się, czym są lodowce oraz dlaczego są tak istotne. Wezmą też udział w eksperymencie, podczas którego korzystając z różnych sposobów i narzędzi  będą próbować wydobyć skarby ukryte w górach lodowych. Zapraszamy wszystkich do zabawy.