10-12.05 Pierwsza Pomoc

pierwsza pomoc

Kiedy już dowiedzieliśmy się jakie są numery alarmowe i z kim możemy porozmawiać po drugiej stronie, czas byśmy sami opanowali podstawy pomocy przedmedycznej! Dlatego też w maju odwiedzi nas prawdziwy Ratownik i nauczy nas jak udzielić takiej pomocy przed przyjazdem karetki pogotowia. Już nie możemy się doczekać prawdziwego szkolenia!

14.05 Moje ciało

moje cialo

Jak działa nasze ciało? Dlaczego serce bije i jak to się dzieje, że oczy widzą? Na te i na wiele innych pytań naszych przedszkolaków wspólnie poszukamy odpowiedzi. Razem wyruszymy w fascynującą podróż wgłąb naszego ciała.

19.05 Okulista, chirurg, pediatra - co bada lekarz?

lekarz

Czy istnieje lekarz, który zajmuje się całym naszym ciałem? A może każdy lekarz bada inną część nas? Już w piątek poznamy różne medyczne specjalizacje i dowiemy się do którego lekarza udać się z konkretną sprawą.

Maj - „Dzieci Medykom”

dzieci medykom

Uwaga, uwaga! Ogłaszamy przedszkolny konkurs! Zadaniem każdej grupy będzie ułożenie krótkiego tekstu piosenki specjalnie dla Medyków. Pragniemy zwrócić uwagę na ich odpowiedzialną pracę i podziękować im za inspirację, jaką dają nam każdego dnia. Także, przedszkolaki - do dzieła!

26 i 27.05 - Uroczyste Zakończenie Przedszkola Tigers i Kittens

zakonczenie przedszkola

Mamy zaszczyt zaprosić Rodziców grup Tigers (26.05) oraz Kittens (27.05) na uroczyste zakończenie przedszkola, które odbędzie się na sali Euforia. Pragniemy przeżyć wspólnie z Państwem ten niezwykle ważny moment - pożegnania przedszkola i przygotowania się na nowy etap życia - szkoły.