W LUTYM PLANUJEMY:

PRZYGODY KRASNALA PĄCZKA

krasnal

01.02.2017(ŚRODA), godz. 10:00

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki na przedstawienie teatralne, które w zabawny sposób zwraca dziecięcą uwagę na przestrzeganie nawyków zdrowego odżywiania. Poprzez pokazanie dwóch postaw: łakomczuszka jedzącego słodycze oraz krasnala zdrowo odżywiającego się uwrażliwia i przestrzega dzieci przed spożywaniem nieodpowiednich produktów w nadmiarze.

PANTOMIMA W PRZEDSZKOLU

pantomima

01.02.2017(ŚRODA), godz. 10:45

Plotka, to pantomima studentów KPSW, na którą zapraszamy dzieci z grupy Lions. Poprzez swoją sztukę aktorzy chcą kształtować postawy moralne dzieci, ich osobowość oraz wywołać uśmiech na buziach przedszkolaków.

PRÓBA SPORTOWEJ OLIMPIADY MALUCHA

olimpiada

02.02.2017(CZWARTEK), godz. 10:00

W  dniu dzisiejszym, starszaki udadzą się na próbę poprzedzającą Sportową Olimpiadę Malucha.
Serdecznie prosimy, aby dzieci reprezentujące nasze przedszkole miały strój sportowy oraz obuwie zmienne.

ŻYWIOŁY – WARSZTATY W BWA

zywioly

08.02.2017(ŚRODA), godz. 10:00

Serdecznie zapraszamy dzieci z grupy Teddies na migoczącą wystawę Joanny Borkowskiej w Galerii BWA. Podczas spotkania przedszkolaki wezmą również udział w warsztatach, podczas których będą wsłuchiwały się w siebie i postarają się przelać ( dosłownie) na płótno to co niewyrażalne. Podczas zajęć dzieci wykorzystają metodę drippingu, aby przedstawić tak fascynujące zjawiska jak światło, żywioły czy kurz.

W KRAINIE ZDROWIA

w krainie zdrowia

08.02.2017(ŚRODA)

Warsztaty ekologiczne „ W krainie zdrowia”, to ciekawa lekcja połączona z zabawą manualną, która doskonale kreuje wyobraźnie podczas własnoręcznego tworzenia świec z węzy pszczelej. Ponad to celem zajęć jest wyrzeźbienie u dzieci szacunku do wszystkich istot żywych, jak również promowanie zdrowego stylu życia.

Oferta adresowana do grupy Frogs, Monkeys oraz Butterflies.

BABULECZKI I LALECZKI

babuleczki i laleczki

08.02.2017(ŚRODA)

Zapraszamy dzieci z grupy Lions na warsztaty z Muzeum Karkonoskim, gdzie sztuka stanie się wspólną przygodą i podróżą w odległe czasy. W nawiązaniu do sztuki Oskara Keila, dzieci samodzielnie wykonają laleczki, łącząc materiały, formę z dziecięcą wyobraźnią.

WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

walentynki

14.02.2017(ŚRODA)

Mamy dzisiaj walentynki, święto chłopca i dziewczynki – w tym dniu wszyscy to wyznają, że chcą kochać i kochają.
Zabieramy dzieci w podróż do krainy miłości i przyjaźni – a tam zaczarowane tańce, konkursy, dużo uśmiechu i fantastyczna zabawa. Mile widziane czerwone stroje dla dzieci.

BABULECZKI I LALECZKI

babuleczki i laleczki

15.02.2017(ŚRODA)

Zapraszamy dzieci z grupy Bunnies na warsztaty z Muzeum Karkonoskim, gdzie sztuka stanie się wspólną przygodą i podróżą w odległe czasy. W nawiązaniu do sztuki Oskara Keila, dzieci samodzielnie wykonają laleczki, łącząc materiały, formę z dziecięcą wyobraźnią.

ŁOWIMY TALENTY

happy english

17.02.2017(PIĄTEK)

Dziś wielki dzień dla każdego przedszkolaka – czas na sprawdzenie wiedzy z języka angielskiego. Będą konkursy, quizy, zabawy i oczywiście nagrody dla zwycięzców.

DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

dzien jezyka ojczysego

21.02.2017(WTOREK)

To wielka sztuka mówić pięknie i poprawnie. Podczas warsztatów teatralnych dzieci będą ćwiczyły poprawną dykcję, wzbogaca zasób słownictwa oraz wysłuchają rodzimych bajek. Poznają zwroty, które ułatwią wzajemne kontakty czyniąc je milszymi
i prostszymi.

TŁUSTY CZWARTEK

tlusty czwartek

23.02.2017(CZWARTEK)

„ Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – według staropolskiej tradycji dzieci będą wyczarowywały pyszne faworki i pączki. W tym dniu odrzucamy wszelkie diety i oddajemy się słodkiemu szaleństwu ?

MAGIA RYTMÓW – TANIEC I PLĄSY

magia rytmow

28.02.2017(WTOREK)

Taniec to jedna z najstarszych sztuk pięknych. Był obecny we wszystkich epokach i kulturach, a dziś będzie głównym bohaterem w naszym przedszkolu. Dzień będzie upływał na wspólnych pląsach, tańcach i wspaniałej zabawie.